השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

03-518-0992 התקשרו עכשיו

האתר פותח על ידי Pwm

אודות

מאיר המהיר MID Desgin

לאחר שנים רבות של פעילות אקטיבית בשלל תפקידים בענף הקרמיקה והכלים הסנטרים בו ליווינו לקוחות רבים בבניית או שיפוץ ביתם באופן ישיר החלטנו לאחד את כל הידע העצום ולרכזה תחת קורת גג אחת מ.י.ד דיזיין – מאיר המהיר

אמינות – חדשנות ובעיקר שרות הינם הקווים המנחים אותנו:

אנו במ.י.ד דיזיין מאיר המהיר שמים דגש על טיפול פרטני של כל לקוח תוך כדי התאמה מושלמת של המוצרים לצרכיו, על פי חלומותיו ויכולותיו.

אנו מאמינים כי יחס אישי וחם, תוך אספקת סביבה מקצועית, אוהדת,וחדשנית עם תחושה אמיתית של בית הינם הבסיס ליצירת חווית רכישה ייחודית. לצורך כך הקמנו אולם תצוגה המשתרע על שטח של כ2.000 מ"ר של עיצוב וחדשנות אין סופיים המתחדש באופן מתמיד, לפי הטרנדים החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם העיצוב.

עם כניסתך למשפחת מ.י.ד דיזיין מאיר המהיר אנו נעטוף אותכם ונלווה אותך לאורך כל הדרך אל בית חלומותיכם

המערך של מ.י.ד דיזיין מאיר המהיר הוקם במתן דגש מיוחד, ללא פשרות, על ההון האנושי,הון האנושי הפועל באופן מתמיד  להשגת הסטנדרטים הגבוהים ביותר במתן שרות ללקוח .

הון אנושי זה מונה בין היתר שורת מעצבים עם ניסיון של שנים רבות ואנו מקפידים להשאירו בקו הראשון בעולם העיצוב. לצורך כך אנו פוקדים באופן מתמיד את המפעלים המובילים ומשתתפים בקביעות בתערוכות הבינלאומיות המתקיימות מספר פעמים בשנה ברחבי העולם על מנת להביא ללקוחותינו את הטרנדים החדשניים ביותר בזמן אמת.

מהו החזון של מ.י.ד.דיזיין מאיר המהיר?

"להוביל בשרות, באיכות ובחדשנות"

להתמקד בלקוחותינו ובצורכיהם ולפתח מערכת יחסים פתוחה, אמינה ונאמנה המבוססת על הקשבה. אכפתיות והרצון להעניק ללקוח חוויה ייחודית תוך קביעת סטנדרטים חדשים באיכות, בחדשנות ובשרות. חזון זה נשען על שנות ניסיון בתחום העיצוב והשרות,המקצועיות, החדשנות, האמינות והחשיבה הכנה אשר אנו מביאים לטובת קהל לקוחותינו מנחים דרכינו לבידול בו.

על מנת לממש את חזונה של מ.י.ד דיזיין מאיר המהיר הגדרנו כבסיס לערכים:יושרה, כבוד הדדי, שיתוף פעולה, מצוינות, מובילות היושרה כאישות מייצרת כבוד הדדי אשר מוביל לשיתוף פעולה בריא, המניע את החתירה למצוינות, שזאת המפתח למובילותה של מ.י.ד דיזיין מאיר המהיר בעולם העיצוב ואדריכלות פנים מובילות אשר תלויה ביושרה האישית של כל אחד מאיתנו, כאשר הלקוח במרכז החשיבה.